Jak osiągnąć naturalny wystrój wnętrz 0

Naturalne elementy wystroju wnętrz są coraz chętniej kupowane. Chcemy, a nawet musimy być coraz bardziej eko, natural i zero waste. Dlatego też eliminujemy w naszych wnętrzach nadmiar przedmiotów z tworzyw sztucznych. Coraz częściej stawiamy na drewno, bambus, jutę i len.

czytaj całość »
Jak wybrać gałki do mebli 0

Właśnie przyjechała nowa dostawa gałek meblowych. To produkty, które zamawiam najczęściej, bo też najlepiej się sprzedają. W zasadzie nie ma tygodnia, żeby jakaś paczuszka z gałkami nie wyjechała do nowego domu. Zawsze przy pakowaniu próbuję sobie wyobrazić jaki mebel będą zdobiły.

czytaj całość »
Transfer grafiki na drewno 0

Jak szybko i tanio wykonać wielkanocne dekoracje. W szufladzie znalazłam zwykłą drewnianą deskę kuchenną. Postanowiłam ją trochę podrasować. Praca łatwa, przyjemna i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczyła farba akrylowa, taśma malarska, pędzel i drukarka laserowa.

czytaj całość »
Styl Wabi-Sabi 0

W urządzaniu i dekorowaniu wnętrz co jakiś czas pojawia się nowy styl lub moda. Po duńskim hygge i szwedzkim lagom kolejna inspiracja dotarła do nas z Japonii pod orientalną nazwą wabi-sabi. Filozofia wabi-sabi powstała z połączenia dwóch pojęć. Wabi oznacza pokorę i prostotę, życie w zgodzie z naturą. Sabi wiąże się zaś z upływem czasu, dotyczy przemijalności i piękna naturalnego starzenia się. W stylu wabi-sabi za atrakcyjne uznaje się to co wiekowe i surowe w formie. Wszelkie ślady zużycia są w tym przypadku atutem nie wadą.

czytaj całość »
KOLOR ROKU 2020 0

Kolor roku 2020 Dunn-Edwards®, Minty Fresh (DE5687), oddaje entuzjazm i optymizm nowej dekady. Gdy stoimy u progu nowej ery, przed nami jest nieskończony potencjał. To orzeźwiające i ekscytujące — jak Minty Fresh! Jako kluczowy kolor trendów kolorystycznych Dunn-Edwards na 2020 rok „Świeży i Wolny”, Minty Fresh emanuje spokojną, czystą i wyrazistą nutą palety kolorów — miękkością wody i jest odzwierciedleniem czystości.

czytaj całość »
Lustra we wnętrzach 0

Lustro to istotny element aranżacyjny, który współcześnie łączy w sobie funkcje praktyczne z estetycznymi. Umieszczone w odpowiednim miejscu może znacznie odmienić wygląd pomieszczenia, uwydatniając jego zalety lub kamuflując mankamenty. Czasy, w których lustra umieszczane były jedynie w łazience i przedpokoju już dawno minęły. Lustra to elementy wystroju wnętrz, które potrafią świetnie kształtować przestrzeń. Mają w sobie wyjątkową moc: mogą wizualnie poprawić proporcje wnętrza, sprawić, że przestrzeń wyda się większa i złapie oddech.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl