Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od Paczkomaty InPost.
Czas realizacji zamówień

SPOSÓB ODBIORU I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

* Dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Słowacji

* Na wniosek Klienta może dokonać wyceny kosztów transportu wskazanego towaru za granicę. Przy zamówieniach za granicę należy doliczyć odpowiedni, zwyczajowo przyjęty czas dostawy.

* Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w ciągu 48 godzin od zaksięgowania na koncie sklepu należnej za towar i przesyłkę kwoty.

* Realizacja zamówienia płatne kartą kredytową rozpoczyna się po otrzymaniu należności za towar. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

* Czas oczekiwania na przelew to siedem dni. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane, a towar ponownie wystawiony do sprzedaży

* Zamówienia za pobraniem realizowane będą w ciągu 48 godzin od otrzymania potwierdzenia zamówienia.

* Terminy dostaw są różne dla różnych produktów, szczegóły zostały podane na karcie produktu. Jeżeli wybrany towar jest dostępny w magazynie, wysłany zostanie do Klienta w ciągu maksymalnie 4 (słownie:czterech) dni roboczych od przekazania zamówienia do realizacji. W przypadku gdy czas realizacji okaże się dłuższy niż podany na stronie sklepu skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

*W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl