Regulamin Darmowej Dostawy

Warunki oferty „Darmowa dostawa od 300 zł”

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem promocji jest Lilla Lach  z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-707) ul. Radoszowska 108 posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6411442748 prowadząca sklep internetowy Kokon Home dostępny w domenie internetowej https://kokonhome.pl/.

2. W okresie od dnia 1.01.2017 r. do odwołania Kokon Home oferuje w sklepie internetowym https://kokonhome.pl/ darmową wysyłkę zamówień o wartości od 300 złotych.

3. Oferta promocyjna skierowana jest do klientów sklepu internetowego https://kokonhome.pl/ . Oferta „Darmowa dostawa od 300 zł”  obejmuje wszystkie oferowane formy dostawy to jest: dostawę kurierską oraz za pośrednictwem paczkomatów In Post.

§ 2 WARUNKI OFERTY „DARMOWA DOSTAWA OD 300 zł”

1. Z niniejszej oferty mogą skorzystać klienci, którzy złożą zamówienie o wartości minimum 300zł z oferty Kokon Home. 

2. Oferta promocyjna „Darmowa dostawa od 300 zł” łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

§ 3 WARUNKI UTRATY "DARMOWEJ DOSTAWY OD 300 zł"

1. W razie częściowego odstąpienia od umowy kupna jeśli wartość odesłanych towarów obniża wartość zamówienia do kwoty niższej niż 300 złotych warunek promocji przestaje być spełniony.

2.Konsument zostanie obciążany kosztami dostawy, jeżeli w wyniku częściowego odstąpienia od umowy, cena ostatecznie zapłacona będzie niższa od kwoty wymaganej do uzyskania darmowej dostawy.Koszt dostawy to wysokość kosztów, jakie kupujący poniósłby, gdyby od samego początku zakupił tylko te produkty, które zatrzymał. O wysokość kosztów dostawy zostanie pomniejszona kwota zwrotu za towary objęte odstąpieniem do umowy kupna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl