Świece dekoracyjne i zapachowe

Świece są jednym z najbardziej uniwersalnych elementów aranżacji wnętrz. Dzięki migoczącemu, rozproszonemu blaskowi tworzą niepowtarzalną atmosferę i nadają wystrojowi mieszkania nowy, zaskakujący wymiar.Różnorodność kolorów i kształtów świec dostępnych w sprzedaży pozwala na łatwe dopasowanie ich do stylu mieszkania. Świece dekoracyjne lub świeczki w dekoracyjnych pojemnikach będą również doskonałym pomysłem na prezent.

Świece dekoracyjne

Świece mają od wielu lat ugruntowaną pozycję w dekoratorstwie.Dzięki migoczącemu, rozproszonemu blaskowi tworzą niepowtarzalną atmosferę i nadają wystrojowi mieszkania nowy, zaskakujący wymiar. Świece w mieszkaniu pozwolą stworzyć przytulny, intymny nastrój, sprzyjający relaksowi.Zapalone świece dekoracyjne stanowią przytulne źródło światła, zaś stosownie dobrane i ulokowane z rozmysłem – dekorują i zdobią.  

Jak wybrać świece zapachowe

Świece zapachowe kuszą nie tylko wyglądem, ale również ciekawym zapachem.Dobra świeczka zapachowa działa, jak kawałek czekolady lub lampka wina – uspokaja i poprawia nastrój nawet po najcięższym dniu. Wybierając świecę zapachową do domu, warto zwrócić uwagę na jej wykonanie. Najlepsze to te produkowane z naturalnego wosku. Świece zapachowe naturalne tworzone są z bezpiecznych dla środowiska produktów, takich jak bawełna, soja, wysoko rafinowany wosk parafinowy czy wosk pszczeli. Zapach dobieramy według własnego gustu i upodobań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl