Efektowne lustra ścienne i modne lusterka stołowe. 

Lustra to niezwykle istotny element aranżacji wnętrz. Pełnią one ważną funkcję użytkową, ale sprawdza się również jako element dekoracyjny każdego pomieszczenia. Dodatkowo mądrze rozmieszczone potrafią optycznie powiększyć przestrzeń.

Lustra ścienne i lusterka stołowe

Lustra ścienne

Optyczne powiększenie przestrzeni

Lustra ścienne pełnią we wnętrzu dwie ważne role. Po pierwsze odbijają światło i powiększają optycznie przestrzeń. Dzięki właściwemu zawieszeniu na ścianie dużych luster możemy poprawić proporcje pomieszczenia.

Dekoracyjne lustra na ścianę

Warto podkreślić, że lustra są również elementem dekoracyjnym dla twojego domu. Zamiast obrazów lub plakatów postaw na lustra dekoracyjne, zwłaszcza jeśli zależy ci na nowoczesnym charakterze wnętrza. Są pomieszczenia w domu, w których lustro to element obowiązkowy. W łazience musi być, przydaje się również w przedpokoju. Tutaj pełnią głównie rolę praktyczną , ale to nie znaczy, że nie mogą być ładne, modne i efektowne. Lustra dekoracyjne można wkomponować w aranżację każdego pomieszczenia. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń.

 

Lustra o różnych kształtach

Chyba jeszcze nigdy wybór w kwestii kształtu i wielkości lustra nie był tak duży jak obecnie. Możesz wybrać lustro: okrągłe, owalne, kwadratowe, podłużne, asymetryczne lub o dowolnej wymyślnej formie. Lustro w dekoracyjnej ramie, lustro w minimalistycznej ramie lub lustro bez ramy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl